Zalety technologii drewnianej

Zalety technologii drewnianej

Krótki czas budowy

Czas realizacji domu w naszej technologii jest dla klientów częstym zdziwieniem. Pełna prefabrykacja na hali zajmuję nam ok. 7 dni zaś montaż domu na wcześniej przygotowanej płycie fundamentowej to 3 dni. Przekazanie budynku w stanie deweloperskim to okres ok. 3 miesięcy.

Oszczędność podczas eksploatacji

Wysoka izolacyjność termiczna ścian, zastosowanie pompy ciepła oraz rekuperacji sprawia, że koszty ogrzewania domu i ciepłej wody użytkowej są na poziomie 3,5kW/m2/rok – wyniki potwierdzony na podstawie analiz naszych klientów.

Budynek o powierzchni 100 m2 i 4 osobowa rodzina w nim mieszkająca zużyje 3500 kW, czyli ok 1900 zł

Łatwość adaptacji i remontu

Konstrukcja domu w technologii szkieletowej daje możliwość łatwego jego przebudowania i wprowadzania wszelkich modyfikacji

Elewacja może  wyglądać jak chcesz (budynek otynkowany lub z deską elewacyjną)

Zdrowy mikroklimat wewnątrz i naturalne surowce budulcowe

Sprawnie działająca wentylacja mechaniczna – zalecane dla alergików

Znaczna trwałość – każdy budynek projektowany indywidualny zgodnie z normami

Materiały używane do budowy mają certyfikaty oraz wszelkie atesty gwarantujące jakość. Drewno konstrukcyjne z którego wykonane są ściany, stropy i konstrukcja dach jest w klasie C24, czterostronnie strugane i suszone komorowo do wilgotności 18%. Suszenie drewna daje gwarancje stabilności wymiarowej oraz zabicia wszelkich szkodników.  Drewno sprowadzane jest głównie ze Skandynawii i Niemiec.

Budowa niezależnie od  pory roku

Mały ciężar domu

Chcesz porozmawiać na temat szczegółów? Poznaj naszą ofertę.